Praca szuka rehabilitanta\tki!

Autor: Emilia, mama Laury Data: czerwiec 12, 2022 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 5

Drodzy, musimy wziąć sprawy w swoje ręce i zatrudnić prywatnie rehabilitantkę/ta do regularnej pracy z Laurą❗️ Sprawa jest pilna. PROSZĘ POMÓŻCIE NAM ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ❗️❗️❗️

Poszukuję:

📌 Wykwalifikowanego rehabilitanta do rehabilitacji domowej z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

📌 Osobę, która potrafi pracować ze skoliozą, garbieniem się i innymi wadami postawy dzieci, z osłabionym napięciem mięśniowym. Moje dziecko jest po licznych operacjach.

📌 Miejsce rehabilitacji: Strzebielino (między Wejherowem a Lęborkiem).

📌 Do celów rozliczeniowych potrzebujemy od rehabilitanta fakturę lub innego typu rachunek, wystawiamy na fundację, której Laura jest podopieczną.

Chociaż Laurze ustawowo przysługuje rehabilitacja domowa refundowana przez NFZ (przysługuje ona dzieciom z respiratorami, z programu respiratoroterapii domowej), to Szpital Polanki w Gdańsku (odpowiedzialny za jej prowadzenie) nie wywiązuje się z tego obowiązku już ponad 3 lata…

Pisałam pisma do szpitala i wykonywałam liczne telefony z prośbą o realizację obowiązku ustawowego, niestety bez skutku. Szpital twierdzi, że nic nie może poradzić, bo nie może znaleźć rehabilitantów chętnych do pracy w naszym rejonie.

Przez te ponad 3 lata braku rehabilitacji u Laury bardzo pogłębiła się wada podstawy i musimy zacząć pilnie działać na własną rękę, żeby jej pomóc.

Kto zna Laurę (dziecko lat 12), ten wie, że praca z nią to czysta przyjemność. Jest wesołą dziewczynką z dużym poczuciem humoru, samodzielną, chodzącą, chętnie współpracującą. ♥️

Proszę, pomóżcie nam znaleźć rehabilitanta/tkę, który pomoże nam ratować kręgosłup Laury i który może dojeżdżać do Strzebielina. Najlepiej, żeby był to ktoś z naszej okolicy.

Kontakt ze mną: blog@kochamylaure.pl

komentarzy 5

 1. Proszę bardzo https://m.facebook.com/groups/2160636297339023/
  Wiele cennych informacji można tam uzyskać

  • Dziękuję bardzo! Właśnie dołączyłam.

 2. Witam, jako mama 15 latki ze skoliozą polecam znaleźć rehabilitantkę specjalizującą się w metodzie FITS. Polecam też forum na FB skolioza.pl. Tam można zapytać o rehabilitanta z okreslonego miasta. My niestety za daleko by polecić.
  Życzę powodzenia ze stymulatorem i rehabilitacją.
  Pozdrawiam serdecznie

  • Ech, u nas nie ma żadnego rehabilitanta, a co dopiero takiego z metodą FITS… Ale dziękuję bardzo za polecenie! Lecę zaraz na to forum o skoliozie.

  • Mogę jeszcze prosić link do tej grupy na FB?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/