Kontakt

Jeśli szukasz ze mną kontaktu, to napisz na adres blog@kochamylaure.pl lub znajdź mnie na Facebooku. Zanim jednak do mnie napiszesz, przeczytaj proszę poniższe informacje:

  • Ze względu na zbyt dużą ilość maili przychodzących do mnie, uprzejmie proszę, aby kontaktować się tylko i wyłącznie w naprawdę ważnych sprawach. Wiadomości, które nie są ważne, niestety pozostaną z mojej strony bez odpowiedzi.
  • Proszę, żebyście pisali jak najbardziej zwięźle i konkretnie – rozwlekłe pisanie sprawia, że zostawiam wiadomości do przeczytania „na później”, a w konsekwencji wiele z nich przepada bezpowrotnie w odmętach skrzynki mailowej.
  • Ze względu na dużą liczbę rozmaitych próśb do mnie przychodzących, nie jestem w stanie ich tutaj zamieszczać. W związku z tym proszę nie przysyłać próśb o umieszczenie na tym blogu apeli o pomoc dla innych potrzebujących, próśb o głosowanie w rozmaitych konkursach czy plebiscytach, próśb o lajkowanie czy udostępnianie stron itp., gdyż nie mogą one być tutaj publikowane. Jeśli chcesz zamieścić apel o pomoc dla osoby chorej, to zachęcam do zamieszczenia go na zaprzyjaźnionej stronie pomocowej.