Kontakt

Jeśli szukasz ze mną kontaktu, to napisz na adres blog@kochamylaure.pl . Zanim jednak do mnie napiszesz, przeczytaj proszę poniższe informacje:

  • Ze względu na zbyt dużą ilość wiadomości przychodzących do mnie, uprzejmie proszę, aby kontaktować się tylko i wyłącznie w naprawdę ważnych sprawach. Wiadomości, które nie są ważne lub nie są powiązane tematycznie z tym blogiem, mogą pozostać bez odpowiedzi.
  • Proszę, pisz jak najbardziej zwięźle i konkretnie – rozwlekłe pisanie sprawia, że zostawiam wiadomości do przeczytania „na później”, a w konsekwencji wiele z nich przepada bezpowrotnie w odmętach skrzynki mailowej.
  • Ze względu na ogromną liczbę rozmaitych próśb do mnie przychodzących, nie jestem w stanie ich tutaj zamieszczać, nie potrafię wybrać kilku zgłoszeń wśród tłumu osób tak samo proszących i tak samo potrzebujących… W związku z tym nie przysyłaj próśb o umieszczenie na tym blogu apeli o pomoc, próśb o głosowanie w rozmaitych konkursach czy plebiscytach, próśb o lajkowanie czy udostępnianie stron itp. Jeśli chcesz zamieścić apel o pomoc dla osoby chorej, to zachęcam do zamieszczenia go na cieszącej się ogromnym zaufaniem stronie pomocowej, z której ja również korzystałam prowadząc zbiórkę charytatywną dla mojej córki.