Mój stosunek do WOŚP

Autor: Emilia, mama Laury Data: Styczeń 17, 2019 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 6

Po ostatnich dramatycznych wydarzeniach w Gdańsku obiecałam sobie, że nie będę się na ten temat wypowiadać. Jednak dalsze zawirowania dotyczące WOŚP sprawiły, że postanowiłam zabrać głos. Ze względu na własne przeżycia poczułam się poniekąd wywołana do tablicy i wczoraj popełniłam obszerny post na moim drugim blogu fotonka.pl.

Początkowo planowałam napisać dwa oddzielne teksty – jeden tam, a drugi tutaj, na kochamylaure.pl. Jednak doszłam do wniosku, że musiałabym właściwie stworzyć dwa prawie identyczne wypracowania, a to chyba nieuzasadniona strata czasu. Dlatego też, wyjątkowo zapraszam Was dzisiaj do przeczytania nowego wpisu tutaj: https://fotonka.pl/blog/moj-stosunek-do-wosp. Jest on o Laurze i o doświadczeniach związanych z walką o jej życie. Jest też o moim stosunku do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kontekście tragicznych wydarzeń w Gdańsku. Zapraszam!

PS. Pamiętajcie, że jak co roku bardzo mocno Was prosimy o 1% podatku dla Laury oraz o udostępnianie informacji o tym fakcie. Plakat informacyjny, który można dowolnie rozpowszechniać, znajduje się tutaj. Dziękujemy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

komentarzy 6

 1. Na prośbę Pani Marty usunęłam jej komentarze dotyczące WOŚP oraz wszystkie odpowiedzi czytelników dotyczące wątku. Pani Marta przeprosiła mnie za swoją pochopną opinię, przyznała, że nie miała pełni wiedzy na temat działalności WOŚP i dlatego na jej prośbę usunęłam wątek. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Pan Jurek Owsiak nie wróci.
  1% dopiero w kwietniu.
  Zdrowia całej rodzince życzę w 2019.
  https://www.youtube.com/watch?v=La_YqL1I1To

  • Dziękuję!

 3. 1% już poszedł..jak co roku 🙂
  Ściskam

  • Bardzo dziękuję!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/