Rozkminiamy zmiany

Autor: Emilia, mama Laury Data: marzec 7, 2023 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 13

Od kilku miesięcy rozważamy kolejną dużą zmianę w życiu Laury, która pozwoli jej się bardziej usamodzielnić i choć trochę uwolnić od rodziców. Samodzielność oraz niezależność są ważne, ponieważ bez nich żaden człowiek nie może czuć się prawdziwie WOLNY!

Myślimy, rozkminiamy, rozważamy, analizując za oraz przeciw. I jak zawsze w takich sytuacjach znikąd nie możemy się spodziewać podpowiedzi, bo nikt lepiej od nas nie wie, co jest dla Laury dobre, a co złe? Co jest rzeczą wartą zachodu, a co niepotrzebnym ryzykiem?

Jak zwykle decyzję musimy podjąć sami, ze wszystkimi jej konsekwencjami, z cieniami oraz blaskami…

Tymczasem żegnamy zimę tym ostatnim mroźnym zdjęciem, wyczekując już ciepłego wiosennego słońca. I prosimy, żebyście o Laurze nie zapomnieli w tegorocznych rozliczeniach podatkowych. Tutaj jest info, jak przekazać jej 1,5% podatku.

komentarzy 13

 1. Emilio, kiedy dodasz wpis…..? Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku.

  • Tak w porządku. Po prostu z malutkim dzieckiem cierpię na niedoczas. 🤱 Postaram się dodać wpis na dniach.

   • Pani Emilio, czytam Pani bloga i łzy lecą. Moja córeczka też cierpi z powodu odparzeń. Tak jak Pani kiedyś, stoję nad małą i staram się jak mogę, aby pupa zaczęła się goić. I niestety walczę z odparzeniem już ponad miesiąc. Moja Zoja też ma rany. Maści apteczne nie pomagają. Lekarze rozkładają ręce. Czy wie Pani kto może mi sprzedać tę maść Ilex? Jestem totalnie załamana. Moja córeczka ma dopiero 2 miesiące i za sobą 5 pobytów w szpitalach i z tej bezsilności chce mi się po prostu wyć. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje dotyczące maści Ilex. Mój telefon 572 718 708.

    • Niestety, maść Ilex od kilku miesięcy jest niedostępna w sprzedaży. Producent wstrzymał jej produkcję z niewidomych dla nas powodów i prawdopodobnie już jej nie wznowi. 😕 Nie możemy kupić maści ani w Polsce, ani zagranicą. Sami borykamy się teraz z brakiem tego leku.

 2. Emilio, kiedy dodasz wpis…..? Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku.

 3. Wszystko ok?

  • Tak w porządku. Po prostu z malutkim dzieckiem cierpię na niedoczas. 🤱 Postaram się dodać wpis na dniach.

 4. Panna rośnie, dojrzewa…rośnie i powaga zmian. Oj nie zazdroszczę dylematów. Życzę pomyślnych wiatrów, które pozwolą marzeniom i zmianom rozkwitać, bo jedyne co w życiu jest pewne (oprócz podatków 😉) to zmiany. Pozdrawiam serdecznie

  • Zgadzam się, że zmiana jest nieodzowną częścią życia i rozwoju człowieka. I bardzo dziękuję za dobre życzenia! ♥️

 5. A można jaśniej ?
  Czego dotyczy zmiana ?

  • Szczegóły podamy, jak będziemy na to gotowi i jak podejmiemy decyzję.

 6. Napewno podejmiecie dobrą decyzję choć wiem że nie będzie to łatwe , bo tu chodzi o dobro i bezpieczeństwo dziecka . Życzę wiele zdrowia dla całej rodzinki

  • Bardzo dziękujemy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/