Operacja naprawcza tuż tuż!

Autor: Emilia, mama Laury Data: czerwiec 6, 2022 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 15

Kochani!

Jutro z samego rana Laura stawia się do szpitala na naprawczą operację symulatora.

Na nasze oko zdążyła wydobrzeć po straszliwej infekcji. Ale tak naprawdę okaże się to jutro, podczas badań krwi. Wtedy się dowiemy, czy wszystko jest ok i czy Laura może być operowana.

Jeśli wszystko będzie dobrze, to córka pójdzie na stół operacyjny w środę 8 czerwca z samego rana.

JEŚLI CHCECIE BYĆ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI O OPERACJI LAURY, TO ZAPRASZAM W TE MIEJSCA:

 •  Osoby, które obserwują mój fotograficzny profil na Instagramie, niech śledzą tam stories w okresie przed, w trakcie i po operacji. Na Instagramie jestem najwięcej i tam zapewne na gorąco będę wrzucać świeże wieści.
 • Osoby, które śledzą na Facebooku fanpage Kochamy Laurę oczywiście też otrzymają wiadomości. Na pewno napiszę tu zbiorczy post do wszystkich, jak już będę miała chwilę, aby to zrobić.
 • Najpóźniej informacje pojawią się tutaj na blogu, ale za to będą one najbardziej szczegółowe. Na pewno nie napiszę nowego wpisu na bloga w dniu operacji, tylko raczej jak już Laura wróci ze szpitala.

Trzymajcie kciuki za naszą wojowniczkę i za sprawne ręce chirurgów!

Laura na wakacjach

komentarzy 15

 1. Boże prowadź ręce lekarzów ❤️🙏

 2. Trzymam mocno kciuki

  • Dziękuję!

 3. Przesyłam moc sił i nieustannie trzymam kciuki za tą waleczną Istotkę i za Was – to dzięki Wam niemożliwe staje się możliwe!

  • Dziękujemy!!! ♥️♥️♥️

 4. Niech środowy poranek mija szybko, a potem niech będą już tylko dobre wiadomości 👍Powodzenia 💚 Myślami z Wami:)

  • Dziękujemy bardzo!

 5. Mocno ściskam kciuki! Za całą Waszą rodzinkę.

  • Dziękujemy!

 6. Wszystko będzie dobrze bo musi być. Laura wyrasta na piękną kobietkę. Trzymam kciuki 💓

  • Dziękujemy!

 7. Dziękuję za prawdziwie dobre wieści. Również wirtualnie otulam kciuki pozostałymi palcami na rzecz Laury przede wszystkim oraz Was wszystkich. Niech przyszłość dorasta do siły i optymizmu zdjęcia z łódki i tworzy okoliczności do pędu przed siebie w takim poczuciu. Niech Moc… Serdeczności. Joanna

  • Dziękujemy pięknie za dobre słowo ♥️♥️♥️

 8. Kciuki zaciśnięte. Duchem jestem z Wami. Laura powodzenia 💯❤

  • Dziękujemy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/