Od dziś mamy w domu nastkę!

Autor: Emilia, mama Laury Data: lipiec 7, 2021 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 29

Od dziś mamy w domu nastkę! Nie pytajcie mnie, kiedy to się stało i jak, bo naprawdę nie wiem. Przecież dopiero co ją urodziłam!

Wiem tylko tyle, że nagle wyrosła ze wszystkich ubrań, a także z roweru. I że teraz znacznie bardziej woli spędzać czas z przyjaciółką, niż z rodzicami. Albo z nosem w książkach i ze słuchawkami na uszach.

Dziś możecie śmiało składać Laurze urodzinowe życzenia, a także życzenia szczęśliwego dorwania do wrześniowej operacji. Obyśmy zdążyli przed Deltą i kolejnym lockdownem, którym już coraz częściej straszą…

Tymczasem my jedziemy po nowy rower – składkowy prezent urodzinowy dla Laury od kilku członków rodziny. Cieszymy się chwilą i to samo polecamy również Wam!

11 urodziny Laury

komentarzy 29

 1. ŚLICZNA DZIEWCZYNA! MOJA INTERNETOWA ULUBIENICA:) STO LAT!

  • Dziękujemy 🙂

 2. 100 lat Laura 🙂 jak najłagodniejszej i najskuteczniejszej operacji, dużo zdrowia i miłosci

  • Dziękujemy!

 3. Ależ błyskawicznie zleciało! 🙂

  Wszystkiego najlepszego, Laura! Żebyś zawsze była otoczona ludzką życzliwością, równie dzielnie jak dotąd mierzyła się z wyzwaniami – oby wyłącznie pozytywnymi – i z przytupem spełniała marzenia, nawet (a wręcz zwłaszcza!) te z pozoru niedosiężone!!! 🙂

  No i gratulacje dla rodziców – to osiągnięcie dochować się takiej fajnej nastolatki 🙂

  • Dziękujemy bardzo!

 4. Najlepsze życzenia urodzinowe dla Laurki. Laurko badz nadal taka radosna i rozświetlaj swoim uśmiechem wszystko dookola. Trzymam kciuci. Czytam od poczatku.
  Moj synek jest o cale 7 dni starszy?

  • Dziękujemy pieknie!

 5. wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze dla Ciebie Lauro, ale też najpiękniejsze życzenia dla Twoich wspaniałych Rodziców i Siostry

  • Dziękujemy bardzo!

 6. Czytam historię Laury od samego początku i mocno jej kibicuję. Moja córka Helena obchodzi 11 urodziny tylko kilka dni później 12.07 ?. Życzę Laurze wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, spełnienia marzeń i pozytywnych ludzi wokół.

  • Dziękujemy bardzo i przesyłamy najlepsze życzenia dla Helenki! 🙂

 7. Lauro kochana, mam nadzieję, że i dziś jeszcze przyjmujesz życzenia więc zdrowia przede wszystkim, ale również spełnienia marzeń i szczęścia do oporu. I tego, by Twoja ciekawość świata nigdy nie ustała, abyś zawsze miała siłę do realizacji swoich celów. Niech nigdy nie zabraknie dobrych ludzi, którzy Cię kochają i będą wspierać. Serdecznie kibicuję Ci od 11 lat i życzę wszystkiego najlepszego Laurko!

 8. Sto lat, szczęścia, spełnienia nawet najbardziej szalonych marzeń i zawsze kochających ludzi wokół :*:*:*

 9. Laurko jestem z Tobą od początku. Często wracam do wcześniejszych wpisów i na nowo przeżywam historię Twoją i Twojej rodziny i chociaż teraz już wiem, że historia ta zmierza w cudowną stronę, to nieraz jeszcze łza spadnie na klawiaturę .
  Wyrosłaś na piękną nastolatkę , taką uśmiechniętą, ciekawą świata mądrą dziewczynkę.
  Życzę Ci siły , spełnienia marzeń i ciągłego odkrywania tego, co życie jeszcze przed Tobą chowa i tego, aby te niespodzianki od życia powodowały uśmiech na Twojej pięknej buzi.

 10. Pamiętam jak miałaś kilka miesięcy. Przypadkiem natknęłam się na bloga. Pokonałaś już tyle przeszkód że dotrwanie do operacji to dla Ciebie już pestka. Lauruniu jesteś już taka mała kobietką. Śliczna i mądrą. Bądź przede wszystkim zdrowa i i nadal ciekawa tego świata. Niech wszystkie gwiazdy Ci sprzyjają.

 11. Śliczna nastolatka. Spełnienia marzeń.

 12. Samych cudownych chwil i czerpania garściami z życia!!!

 13. Bardzo wszystkim dziękujemy za życzenia! 🙂

 14. Droga Lauro, dzielna młoda kobieto, z okazji 11 urodzin życzę Ci wspaniałych pasji, widzę w postach twojej mamy, jak wieloma rzeczami jesteś zainteresowana. I oczywiście życzę Ci dużo zdrowia. Czytelniczka bloga

 15. Zdrowia Lauro, samych szczēśliwych i radosnych dni, spelnienia marzeń tych malych i tych wielkich.

 16. Wszystkiego dobrego Laura ❤️❤️❤️

 17. Zdrowia radości i miłości do nieskończoności !!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

 18. Laurka! Życzę Ci:
  – Zdrowia!
  – Szczęścia!
  – Radości!
  – Abyś zawsze była szczęśliwa!
  – Abyś wiedziała, że jesteś kochana, potrzebna, i najlepsza!
  – Spełnienia wszystkich tych dziecięcych i tych już nastolatkowych marzeń!

  Żyj nam 100lat!

 19. Życzę Ci zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Niech spełniają się Twoje marzenia i te duże i te małe. Bądź zawsze szczęśliwa i zadowolona ??

 20. Życzę Ci zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Niech spełniają się Twoje marzenia i te duże i te małe. Bądź zawsze szczęśliwa i zadowolona ??

 21. Cudowna Lauro obserwuję Twoje losy od początku.Zdązyłam się postarzeć, ale ciągle z dużą przyjemnością dowiaduję się co u Ciebie słychać.Już wiem że jesteś wojowniczką której życie będzie spełnione i pełne radosnych chwil.Niech te pierwsze naście będzie początkiem Twoich cudownych,dziewczęcych ,spełniających się marzeń.

 22. Wynalezienia leku i normalnego życia 🙂

 23. Lurko życzę Ci zdrowia, szczęścia i wiele sukcesów. I co najważniejsze trzymam kciuki żeby operacja w końcu się odbyła. Jestem z Ciebie dumna. Twojej rodziny. Super z ciebie dziewczynka ❤️

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/