Nowy rok, stara prośba

Autor: Emilia, mama Laury Data: styczeń 17, 2022 Kategoria: Historia Laury | 0 Komentarzy

Chociaż jest już Nowy Rok, to u nas po staremu… Stymulator nerwów przepony wciąż NIE działa, jak powinien. Prawy nerw przeponowy nie odpowiada na stymulację, w związku z tym mamy w naszym życiu kolejny poważny problem do rozwiązania. A najgorsze jest to, że nie wiemy, co jest jego przyczyną (tak, lekarze też tego nie wiedzą – pytaliśmy).

Nic więcej na ten moment nie mogę Wam napisać, ponieważ czekamy na ważną konsultację medyczną. Pod koniec stycznia będziemy omawiać dziwny przypadek Laury z mądrymi głowami licząc na to, że coś konkretnego uradzą i pomogą nam zdiagnozować przyczynę naszych zmartwień. 

Tymczasem, jak co roku o tej porze, zwracamy się do Was z prośbą o 1% podatku dla Laury!

Będziemy niezwykle szczęśliwi, jeśli zdecydujecie się przekazać swój 1% właśnie Laurze. Prosimy też o jak najszersze udostępnianie naszego postu lub grafiki w sieci, w tym na Waszych mediach społecznościowych. Za każdy procent z całego serca dziękujemy!

KRS: 0000068136

CEL SZCZEGÓŁOWY: dla Laury Peter

Poniżej znajduje się ulotka informacyjna w pliku jpg, którą można pobrać, wydrukować lub dowolnie rozpowszechniać w Internecie. Za przekazanie Laurze 1% podatku z całego serca dziękujemy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/