Laura jest już z nami!!!

Autor: Emilia, mama Laury Data: styczeń 6, 2023 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 30

Po ponad 2 tygodniach strachu Laura jest już z nami!!!! I chociaż nie jest jeszcze zdrowa, a przed nią długi czas powrotu do sił/rekonwalescencji, to najważniejsze, że jesteśmy w komplecie.

Korzystając z okazji, chciałabym ogromnie podziękować lekarkom i personelowi z Oddziału Intensywnej Terapii Szpitala Dziecięcego Polanki w Gdańsku za URATOWANIE ŻYCIA MOJEGO DZIECKA!!! I to nie pierwszy raz, bo w ciągu swojej 12-letniej historii Laura była już ratowana na tym oddziale kilkukrotnie.

Współczesna medycyna oraz technologia, urzeczywistniająca się w postaci wiedzy i doświadczenia w lekarskich umysłach, to naprawdę ogromne osiągnięcie naszych czasów. Dawniej dziecko w takim stanie, byłoby po prostu bez szans. A dziś wraca do domu, by nadal cieszyć się życiem. Ja natomiast doceniam fakt, że przyszło nam istnieć w XXI wieku.

Ps. Ale żeby nie wiało nudą, to już pierwszej nocy po powrocie Laury do domu, mocno rozchorowała się kolejna córka Kaja. Jakieś totalne zatrucie, wirus jelitowy czy coś w ten deseń… O najmłodszej Wiktorii, która daje nam popalić 24 h/na dobę, to już nawet nie będę się rozpisywać.

No bo wiecie, zasada u nas jest jedna: nie może być nudy ani żadnej przewidywalności. Jak widać, wszystkie nasze córki ochoczo się do tej zasady stosują. 😉

komentarzy 30

 1. Do której klasy teraz chodzi Laura?

  • Do szóstej.

 2. Cudowna wiadomość🥰 życzę duuużo Zdrówka dla Was😘

 3. Nareszcie cudowna wiadomość ❤️

 4. Super wiadomość ❤️
  Dużo zdrówka i sił dla was ❤️

 5. Super wiadomość 😍

 6. ❤️

 7. Super, że Laura jest już w domu❤️❤️❤️.
  A drugiej córce życzę zdrówka😘.

 8. Super, że Laura już w domu. Przydałby się ortodonta takiej pięknej dziewczynce.

  • Nie przydałby się, ponieważ Laura od dawna jest już pod opieką poradni ortodontycznej, nosi aparat na zęby i ma regularnie badany zgryz.

   • Dla niej, w jej wieku, to już czas na stały aparat raczej. Wszystkie zęby są, poza ewentualnie 7

    • Nie, nie ma wszystkich zębów jeszcze. A od stałych aparatów się już odchodzi na rzecz nowocześniejszych rozwiązań. Myślę, że specjaliści, pod opieką których jest Laura, dobrze wiedzą co robią. Pozdrawiam.

     • Moja córka ma 15 lat, ortodonta odroczył założenie aparatu i polecił masaż twarzy plus terapię manulaną i masaż powięziowy. Do tego FITS, bo ma skoliozę. Efekt po 1,5 roku, uklad szczęki się zmienił, lewa strona się obniża. Zalecenie – aparat odroczony o kolejne 6 m-cy. Dobrze, że są ortodonci, ktorzy patrzą holistycznie. Gdyby córce założono aparat przy tak wzmożonym napięciu to straciłaby zęby stałe.

  • Serio? Takie iwagi? W takiej chwili? Zero empatii! Ludziom od lat walczącym jak lwy o jak najlepsze życie dla swojej chorej córki, w chwili gdzie kilka dni temu dziecko walczyło o życie….:(

  • Laura wyszła dopiero co ze szpitala a Pani pisze o ortodoncie. Szok!!!!

  • Tak wygląda śmieszny przypadek toksyka. Nieproszona przez nikogo wtrąca swoje uwagi. Do tego uwagi te kieruje do bardzo światłej, mądrej kobiety, która wykonała setki tysiecy czynnosci dla poprawienia zdrowia Laury. idz kobieto na spacer i przemyśl, co mogłabys doradzic sama sobie, jakie ulepszenia swojego działa, o co jeszcze możesz zadbac sama w swoim zdrowiu, finansach, edukacji, kulturze osobistej, wyglądzie, itd. Tego na pewno jest tak dużo, że jak już się tym zajmiesz, to nie będziesz mieć ochoty a nawet czasu wciskać swoich chamskich uwag innym. Dlaczego chamskich, mimo że nie zawierają wulgaryzmu? myslę, że sama odgadniesz jak chwilę pomyślisz.

   Pozdrawiam Cię, Emilio, i cieszę się, że rodzina w komplecie. duzo zdrówka w Nowym ROku.

   • Może to mężczyzna, a nie kobieta? Ale wpis faktycznie nie na miejscu.

  • Nie wierzę, że można coś takiego pisać.

 9. I z tej okazji piękne święto – trzy królewny w domu 😁😉🎈❤. Niezmiennie życzę Wam wszystkim zdrowia i dużo sił ☀️🎈🌸

 10. Fantastyczna wiadomość:) Udsnego dnia Trzech Króli i Zdrowia!

 11. Dokladnie, jak z dzieckiem to tylko na Polanki. Mojej corki objawy zlekcewarzono w dwoch szpitalach a na Polankach odrazu padla diagnoza -sepsa i wprowadzono wlasciwe leczenie.

  • Koszmarna ortografia!!!

 12. Zabrzmię jak prorok… A mówiłam, że będziesz miała prawosławną Wigilię… Ogromnie się cieszę. To druga dobra wiadomość tego dnia.

  • U nas w domu nie obchodzimy świąt religijnie, więc jest nam zupełnie obojętne, w jakiej dacie wypadają. Zawsze znajdzie się dobry powód do świętowania. 😘

  • Niewierzącym bez różnicy kiedy zrobią święto rodzinie.

 13. Bardzo się cieszę ❤️

 14. Lepszej wiadomości dziś nie mogłam usłyszeć (zobaczyć) zdrowia!!!! ❤️❤️❤️❤️

 15. Zdrowiej Lauro! Życzę Wam wszystkim zdrowia i sił, na najbliższy czas i na cały 2023. Oby reszta roku była dla Was mnie stresująca niż jego początek.

 16. Fantastyczna wiadomość. Cieszę się razem z Wami ❤️ wszystkiego najlepszego w Nowym Roku obu już bez takich stresujących przygód ❤️

 17. Dużo zdrówka dla Was,ogromnie się cieszę, że z Laurą już wszystko w porządku. Dopinguję Wam cały czas,no bo kto jak nie Wy. Jak to się mówi aby do wiosny 🙂😁

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/