Dobre wieści

Autor: Emilia, mama Laury Data: grudzień 29, 2022 Kategoria: Historia Laury | komentarzy 10

Tata Laury właśnie wrócił ze szpitala – z dobrymi wieściami. Po tygodniu walki o życie i o oddech córka wreszcie została rozintubowana. Jest przytomna oraz ma więcej sił.

Niestety, na ten moment nie ma perspektywy wyjścia do domu. Za Laurę wciąż musi oddychać aparatura 24-godziny na dobę, a jej płuca cały czas są chore. Na szczęście od tego momentu będzie to wentylacja nieinwazyjna.

I chociaż stan kliniczny nadal jest trudny, a córka przebywa na intensywnej terapii, to mam dowody na to, że się poprawia. Laura od dzisiaj czyta komiksy, słucha heavy metalu i odpisuje mi na SMS – a to są ewidentne dowody, że wróciła do żywych!

Laura pisze SMS ze szpitala

komentarzy 10

 1. Oby było juz tylko lepiej

 2. Aż mi łezka pojawiła się w oku czytając Waszą radość, którą tak pięknie potraficie się z nami dzielić. Szybkiego powrotu do zdrówka i do domku, gdzie te siły regenerować będą się znacznie szybciej. Przytulam mocno mocno

 3. Jaka wspaniała wiadomość, teraz oby jak najszybciej wróciła do domu, dużo zdrowia dla dzielnej Dziewczyny 👏💪😃

 4. Cudowna wiadomość! ❤️

 5. Uffff, uffff i uffff. Niech już teraz będzie coraz lepiej i do domu 🙂

 6. Bardzo się cieszę, trzymam kciuki za dalsze dobre wieści!
  Pozdrawiamy całą rodziną

 7. Całym sercem jestem z wami

 8. Bardzo się cieszę, że stan Laury się poprawił i oby dalej się szybko poprawiał. Zdrowiej Laura, a Wam życzę dużo sił

 9. Super wiadomość, Laura trzymam kciuki abyś jak najszybciej wróciła do domu w dobrej kondycji 💓💓

 10. Brawo, duuuużo zdowia dla Laury, i dla Was!!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/