Boję się, tak bardzo się boję!

Autor: Emilia, mama Laury Data: lipiec 8, 2010 Kategoria: Historia Laury | komentarze 4

Badania nie wykazały zakażenia mojej córeczki ww. bakteriami, więc narodziły się nowe koncepcje chorób, tym razem cytomegalii lub mukowiscydozy. Moja Laurka została przewieziona do szpitala w Gdańsku na Oddział Intensywnej Terapii Noworodka. Mąż i ja coraz bardziej czuliśmy wszechogarniającą panikę – na własne żądanie wypisałam się ze szpitala i pojechaliśmy za dzieckiem do Gdańska.

komentarze 4

 1. Bardzo życzę wam wszystkiego najlepszego!!!

 2. Obejrzałam dziś rano program o waszej rodzinnej tragedii z Laurką…cóż za wspaniała rodzina ile w was siły i miłości!!! Trwajcie tak do konca…:) Mama nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze operacja waszej kruszynki uda sie!!! Mamo i tato maleństwa trzymajcie sie!!!! badzcie silni i wytrwali!!!! pozdrawiam serdecznie i ciepło i trzymam kciuki!!!!

 3. Nie wiem czy pani lubi MJ twórczość. Ale te piosenki dają otuchy .
  By walczyć.
  Pani i pani mąż jesteście wielkimi ludzmi.Gdybym mogła jakoś pomuc…Nie stety mam zaledwie 15 lat ;(
  Gdybym miała wystrczająco pieniędzy z pewnością bym pomogła by tylko Lurze pomuc ;(
  Trzeba się modlić i trwać.
  Dlaczego bóg każe takie małe niewinne istoty….;/ ;(

 4. Historia małej Laurki doprowadza mnie do łez, ale wierze w szczesliwy koniec tej histori. Wierze, ze przeczytam blog i bede plakac, ale to juz beda łzy szczescia. Szczescia,ktorego Wam zycze z calgo serca.
  Laurka ma piekne imie, wierzmy, ze jej zmagania beda dla czytelnikow odpowidnikiem jej imienia,beda jedna Wielka Laurka:)
  Trzymaj sie malenstwo, mamo Emilko badz silna nadal, wiara czyni cuda…sciskam Was mocno.
  Aga

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/