Black friday – darmowa dostawa!

Autor: Emilia, mama Laury Data: Listopad 23, 2017 Kategoria: MamaPlus.pl | 0 Komentarzy

Dnia 24 listopada 2017 ogłaszamy w sklepie MamaPlus.pl darmową dostawę! Wszystkie zamówienia krajowe o wartości powyżej 100 zł opłacone przedpłatą, wysyłamy na nasz koszt.

Szczegóły promocji:

Zamówienia wykonane dnia 24 listopada na kwotę powyżej 100 zł wysyłamy na nasz koszt kurierem lub pocztą (sam/a decydujesz, czy wygodniej Ci odebrać przesyłkę od kuriera, czy od listonosza). Aby skorzystać z darmowej dostawy, należy opłacić zamówienie z góry (poprzez zwykły przelew, Dotpay lub PayPal). Usługa darmowej dostawy dotyczy wyłącznie zamówień realizowanych na terenie Polski. Promocja trwa jeden dzień 24 listopada 2017 (do północy).

darmowa dostawa black friday

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Publikując komentarz, jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych bloga www.kochamylaure.pl moich następujących danych: podpis, e-mail, adres IP, w celu i w zakresie do tego niezbędnym. Przetwarzanie danych odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zw. RODO) i polityką prywatności znajdującą się pod adresem www.kochamylaure.pl/polityka-prywatnosci/